Zpět na přehled aktualit

SLEVA - 50% Z DOPLATKU NA LÉKY ( 12.1.2015 )

Podmínky poskytnutí slevy z doplatku na lékyv lékárně Nemocnice Hranice a.s.

Slevu až 50% z doplatku může uplatnit držitel Klientské karty lékárny Nemocnice Hranice a.s., sleva se vztahuje pouze na recepty, které jsou předepsány pacientům starším 60-ti let nebo dětem mladším 15-ti let.

Slevu 5% z doplatku může uplatnit držitel Klientské karty lékárny Nemocnice Hranice a.s., tato sleva se vztahuje na recepty, které jsou předepsány pacientům všech ostatních věkových kategorií, tedy 16 – 59 let.

Poskytnutí slevy se řídí datem narození pacienta, uvedeným na receptu.
Poskytnutí slevy lze ověřit na účtence, případně na webových stránkách Ministerstva zdravotnictví ČR, kde v sekci léky naleznete informace o regulovaném doplatku Vámi zvolených léčiv.
Výše uvedené slevy nelze poskytnout v případě, že by sleva byla vyšší, než je povolená regulovaná obchodní přirážka lékárny. V tomto případě je pacientovi účtována maximální možná sleva, a to až do výše, která odpovídá celé přirážce lékárny. Pacient tedy hradí legislativou povolený minimální doplatek.
Výše maximální regulované obchodní přirážky u jednotlivých přípravků a nákupní cena lékárny je k dispozici na vyžádání u personálu lékárny.

Platnost uvedené slevové akce:

od 12.01.2015 do 31.03.2015. - SLEVOVÁ  AKCE  POKRAČUJE  DO  ODVOLÁNÍ